Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody

W ubiegły weekend w Klubie Jeździeckim Osadkowski w Jakubowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody. Zawod rozgrywane były w 4 kategoriach: Pucharu Polski Dzieci, Juniorów, Młodych Jeźdźców oraz Seniorów – najważniejsze i cieszącej się największą renomą kategorii.

Choć emocje towarzyszyły zawodom od samego początku, to dopiero w sobotę po raz pierwszy sięgnęły zenitu, a to za sprawą finałów w kategoriach Ladies’ Cup i Młodych Jeźdźców. Ladies’ Cup w pięknym stylu wygrała Małgorzata Koszucka, dosiadająca konia Alvaro 121. Zwycięzcą kategorii Młodych Jeźdźców został Andrzej Opłatek na koniu El Camp.
Przedstawicieli OVER Group można było spotkać na specjalnie przygotowanym stoisku, na którym odwiedzający wydarzenie mogli dowiedzieć się więcej o naszych dwóch markach – OVER Cosmetics i OVER Horse. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące zarówno produktów kosmetycznych OVER Cosmetics, jak i specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych i wspomagających konie OVER Horse.

Niedziela 11.09 to finałowy dzień Mistrzostw Polski i finał kategorii Seniorów, który wygrał niepokonany w tym turnieju Kamil Grzelczyk. Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom Mistrzostw Polski w Skokach Przez Przeszkody gratulujemy!