Aktualności

Naturalnie dla koni

 • Konsultacje OVER Horse w Częstochowie

  Już 13 grudnia widzimy się na konsultacjach w Ksantos Sklep Jezdziecki. A co w programie? ℧ testowanie produktów do skór; ℧ odpiaszczanie koni na święta; ℧ promocje i prezenty świąteczne. Zapraszamy galopem! 

 • OVER Horse na CAVALIADA 2017 w Poznaniu

  CAVALIADA Poznań 2017, czyli wielkie święto jeździectwa zbliża się galopem! Nasza marka została oficjalnym partnerem Horse Business Academy oraz inicjatorem jednego z kilku paneli dyskusyjnych. Jak kreować markę jeździecką zarówno  w Polsce jak i poza granicami kraju? O tym podczas spotkania opowie prezes #OVERHorse, Pan Stanisław Gosiewski. Do zobaczenia!  Zaproszenie prezesa Gosiewskiego dostępne na facebooku Over Horse.  

 • 30. urodziny marki Amigo! Konsultacje z OVER Horse

  Z okazji 30. urodzin marki Amigo zapraszamy Was na konsultacje z OVER Horse. Dwie lokalizacje, dwa terminy i oczywiście zniżki na nasze produkty. Zapraszamy serdecznie!  Strony naszego Partnera: Amigo Sklep Jeździecki www.amigo-konie.pl

 • Jesteśmy na HZO B** w Besiekierzu Rudnym

  Zapowiada nam się galopujący weekend! Wspólnie z Klub Jeździecki Salio zapraszamy Was na zawody jeździeckie do Besiekierza Rudnego k. Zgierza. Oprócz niezapomnianych sportowych emocji, będziecie mieli okazję spotkać się z naszym zespołem, a zawodnicy zmierzą się również z naszą przeszkodą. Szukajcie naszego stoiska przy Końska Zagroda. Do zobaczenia!  

 • Konsultacje w Toruniu

  Już w najbliższy czwartek, 9 listopada  zapraszamy Was serdecznie na konsultacje z naszą marką do Sklepu Na Koń w Toruniu. Czeka na Was spotkanie z naszym specjalistą Pawłem oraz moc atrakcji. W ramach spotkania przygotowaliśmy: bezpłatne czyszczenie sprzętu jeździeckiego konsultacje weterynaryjno-pielęgnacyjne prezentację produktów OVER Horse atrakcyjne zniżki i rabaty Przybywajcie do nas galopem! 🙂

fb mail yt chevron_sm video