Al Khalediah Arabian Horse Festival 2016

 

W niedzielę 21.08 zakończył się  3-dniowe święto koni arabskich – Al Khalediah Arabian Horse Festival. W Polsce festiwal odbył się już po raz trzeci, a marka OVER Horse była jednym z partnerów wystawy!

W ciągu pierwszych dwóch dni w stadninie koni Al Khalediahw Nowych Wrońskach, niedaleko Warszawy, odbyły się międzynarodowe pokazy koni klasy B wg klasyfikacji ECACHO. Do wystawy zgłoszono ponad 100 koni. W ramach klasy IX  – 4-6-letnim ogierom, które otrzymały najwyższą ilość punktów, przyjemność wręczania nagrody miał Wspólnik Zarządzający OVER Group Pan Stanisław Gosiewski. Zwycięzcą klasy został koń Psyche Keret, pochodzący ze stadniny Chrcynno Pałac.

„Cieszymy się, że po raz pierwszy mogliśmy aktywnie uczestniczyć w festiwalu Al Khalediah, który w przeciągu 3 lat stał się ważną pozycją na mapie wydarzeń dla wszystkich fascynatów koni arabskich. Uczestnictwo w tak prestiżowej imprezie było dla nas ogromnym wyróżnieniem. Organizatorzy spisali się na medal, a zgromadzona publiczność miała okazję oglądać przepiękne zwierzęta.” mówił Pan Stanisław Gosiewski po wręczeniu nagród.

W strefie wystawowej wszyscy goście mogli odwiedzić nasze stoisko i zapoznać się z pełną ofertą produktów marki. Przedstawiciele Działu Export z chęcią odpowiadali na pojawiające się pytania dotyczące produktów, jak i korzyści płynących z ich stosowania.

Ostatnim dniem wydarzenia była, odbywająca się na Służewcu, gonitwa A-klasowa dla koni 4-letnich i starszych. Na dystansie 1 600 metrów jeźdźcy rywalizowali nie tylko o prestiż, ale też o nagrody, których łączna pula wynosiła 59 500 zł. Zwycięzcą został Cakouet de Bozouls – 4-letni ogier ujeżdżany przez Pana Szczepana Mazura.

Al Khalediah Arabian Horse Festival 2016
Scroll to top