Cavaliada Tour – za nami impreza w Poznaniu

Imprezą rozpoczęliśmy cykl wydarzeń, na których w dalszym ciągu będziemy chcieli zaznaczać swoją obecność. Kolejną do tego okazją będzie Cavaliada w Lublinie, która odbędzie się w marcu. Następnie spotkamy się podczas finału Cavaliada Tour w Warszawie.

Cavaliada w Poznaniu połączyła sport, targi i świetną zabawę po raz czwarty znajdując się w centrum zainteresowania miłośników jeździectwa i wielu rodzin z dziećmi. Świat koni i temat hodowli tych zwierząt w Polsce zwiedzający mogli zgłębić w Pawilonie Polskiej Hodowli. W bieżącym roku w Poznaniu pula nagród zawodów wyniosła blisko 500.000 zł. Wzrosła również ilość prestiżowych konkursów.

Zdaniem organizatorów zwiększył się także poziom Cavaliady. Z roku na rok obserwowany jest bowiem systematyczny wzrost zainteresowania zarówno ze strony polskich zawodników jak i z krajów Unii i całego świata. Głównym zadaniem Pawilonu Polskiej Hodowli było przybliżenie tematu hodowli koni w Polsce, jak również prezentacja pełnego spektrum możliwości, jakie niesie ze sobą branża.

Co dla nas niezwykle istotne, jeden z produktów Over Horse Cabi Glue otrzymał Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, z czego jesteśmy bardzo dumni. Wszystkim uczestnikom Cavaliady dziękujemy za odwiedzenia naszego stoiska, a już teraz zapraszamy na kolejną edycję.