CSI4* Poznań już za nami!

Poznańskie CSI4* to jedne z najbardziej prestiżowych odbywających się w Polsce. Wysoka ranga konkursu i atrakcyjne premie finansowe stanowią gwarancję udziału w zawodach najlepszych polskich i zagranicznych zawodników.

Każdego dnia zmagań odbywały się konkursy zaliczane do światowego rankingu, a kulminacją sportowych wydarzeń było niedzielne Grand Prix. Zawody jeździeckie to nie tylko najlepsi sportowcy, tumany kurzu i największe emocje. To też imprezy dla całych rodzin, gdzie od najmłodszych lat można zaszczepić pasję do jazdy konnej. Organizatorzy zadbali również o szereg atrakcji skierowanych do szerokiej publiczności, m.in. pokazy jazdy konnej, czy spotkanie z Ochotniczym Reprezentacyjnym Oddziałem Ułanów Miasta Poznania.

Marka OVER Horse była oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Uczestnicy między konkursami mogli zapoznać się z naszymi nowościami oraz skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Wśród produktów dużym zainteresowaniem cieszył się Energy Gel przydatny zwłaszcza podczas wzmożonego wysiłku jako dodatkowe źródło energii. Cieszymy się, że kolejny raz byliśmy integralną częścią tak ważnej imprezy.

CSI4* Poznań już za nami!
Scroll to top