CSIO5* w Sopocie zakończone!

Zawody CSIO w Sopocie to aktualnie najwyższy w światowej randze turniej jeździecki organizowany w Polsce. Tegoroczna edycja imprezy była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w Polsce został rozegrany konkurs Pucharu Narodów 1 Dywizji.

Podczas czterodniowych zawodów, czołówka polskich i zagranicznych zawodników mierzyła się w konkursach najwyższej rangi. Organizatorzy, oprócz sportowych emocji zadbali również o szereg atrakcji przygotowanych dla Uczestników i całych rodzin. Ponadto dla amatorów jeździectwa przygotowano strefę wystawców, gdzie można było zapoznać się z ofertą firm branżowych z kraju.

Marka OVER Horse od kilku lat uczestnicy w sopockich zawodach, więc i w tym roku nie zabrakło naszej reprezentacji. Odwiedzający turniej mogli zapoznać się z nowościami oraz skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Wśród produktów dużym zainteresowaniem cieszył się Resistance Gel zalecany w okresach spadku energii. To dla nas bardzo ważne, że kolejny rok z rzędu mogliśmy spotkać się z fanami skoków w Sopocie.

CSIO5* w Sopocie zakończone!
Scroll to top