IV Międzynarodowe Zawody w Skokach Silesia Equestrian Jakubowice

4 lipca rozpoczęła się czwarta edycja Międzynarodowych Zawodów w Skokach Silesia Equestrian Jakubowice. Podczas lipcowego turnieju trwającego do 15 lipca, Klub Jeździecki Osadkowski Sp. z o.o. gości jeźdźców z całej Polski.

Podczas imprezy Zawodnicy zmagają się z przeszkodą OVER Horse, a publiczność zawodów ma okazję odwiedzać nasze dedykowane stoisko z przygotowanymi na tę okazję niespodziankami. Nasze stanowisko zaopatrzone jest w szereg produktów niezbędnych koniom w tak wymagającym okresie upałów i licznych startów. Chcąc zadbać o odpowiednią ilość energii podczas imprez jeździeckich, warto jest zastosować Energy Gel Horse – mieszankę paszową regulującą poziom elektrolitów oraz mikroelementów utraconych podczas wzmożonego wysiłku.

Turniej w Jakubowicach to nie tylko zawody dla profesjonalistów, to również szereg aktywności i atrakcji dla publiczności. Do jednej z nich należy Konkurs Drużynowy w powożeniu bryczką, w którym Horse Team w składzie: Stanisław Gosiewski Prezes OVER Horse oraz Paweł Zdzieborski – Dyrektor OVER Horse zdobyli pierwsze miejsce. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na dalsze doniesienia z Silesia Equestrian.

IV Międzynarodowe Zawody w Skokach Silesia Equestrian Jakubowice
Scroll to top