Preparaty pielęgnacyjne dla koni

W kategorii preparatów pielęgnacyjnych dla koni oferujemy produkty kosmetyczne, akcesoria czyszczące, a także preparaty wspomagające wykonywanie codziennych czynności obsługowych przy koniach.

Czytaj więcej

Do pielęgnacji kopyt idealnie sprawdzi się żel Cabi Glue, który potrafi przywrócić końskie kopyta do pełni sprawności nawet po długim zaniedbaniu. Cabi Blue został stworzony także dla zwierząt stacjonujących na wilgotnym podłożu oraz świeżo po przejściu procesu werkowania. Produktem uzupełniającym dla Cabi Glue staje się Cabi Spray, służący do opryskiwania kopyt w okolicach strzałki i rowka po korekcji oraz po rozczyszczaniu. Pozwala on na odbudowanie tkanki skórnej i rogowej kopyta.

Preparaty pielęgnacyjne dla koni w ofercie Over Horse obejmują również wszelkiego rodzaju szampony dla koni o różnej maści, nadając sierści efektownego połysku i nawilżając skórę konia podczas czyszczenia.

 

W przypadku pojawienia się grudy u koni należy zastosować preparat Dermasept Gel, który wspomaga skórę w procesie odbudowy. Za powstrzymanie rozwoju grzybów i pleśni oraz tworzenie naturalnej bariery ochronnej skóry odpowiadają preparaty pielęgnacyjne dla konia w serii Fungisept Spray lub Fungisept Gel. Komfort zwierzęcia przebywającego na dworze w dużej mierze zależy od usunięcia much, gzów i komarów, które całymi chmarami nękają pasące się konie. Ogromną skuteczność w odstraszaniu owadów gwarantuje Horsefly Spray, stworzony na bazie kompozycji olejków eterycznych.

 

Kompleksowa oferta preparatów pielęgnacyjnych dla koni odpowiada na potrzeby każdego hodowcy, który pragnie utrzymać zwierzę w czystości i dobrej kondycji.

Showing all 75 results