Witaminy i minerały dla koni
Zbilansowana dieta dla koni powinna zawierać produkty dostarczające organizmowi zwierzęcia odpowiednie dawki witamin i minerałów, niezbędne do prawidłowego rozwoju i regeneracji po wysiłku fizycznym. Oferta sklepu Over Horse obejmuje kilka kategorii produktów, które adresują potrzeby koni o rozmaitym przeznaczeniu. Do najważniejszych suplementów należy zaliczyć preparat Calci Cavalo. Celem jego stosowania staje się redukcja ryzyka wystąpienia niedoborów wapnia, na który w szczególności narażone są klacze źrebne i karmiące, a także źrebięta po odsadzeniu. Preparat wapniowy Calci Cavalo zawiera minerały dla koni o kluczowym znaczeniu dla rozwoju układu kostnego i nerwowego.

Czytaj więcej
 Witaminy dla koni o wysokim stopniu przyswajalności zawarliśmy w mieszankach paszowych Racing Syrup oraz Sport Equine Add, stanowiących odpowiedź na najwyższe wymogi koni sportowych. Intensywność treningów wymaga pożywienia o wysokim natężeniu witamin i minerałów, które gwarantują właściwą regenerację tkanek i wspomagają procesy budowania masy mięśniowej. Witaminy dla koni pełnią funkcje regulujące działanie układu nerwowego, dlatego należy zadbać o ich obecność w diecie. Dzięki profesjonalnym paszom typu Sport Equine Add, konie otrzymują zbilansowany pakiet dietetyczny o doskonałych parametrach odżywczych.
Bogatym źródłem minerałów dla koni pozostaje od lat krystalicznie czysta sól himalajska, która powstrzymuje przed nadmiernymi ubytkami elektrolitów. O jakości naszych produktów świadczy ich popularność u hodowców rozsianych po całym świecie, którzy obserwują pozytywne skutki ich stosowania u koni różnych ras.

Showing all 5 results