Wszyscy miłośnicy jazdy konnej oraz OVER Group w jednym miejscu – Gałkowo Masters 2015

Firma OVER Group przez 3 dni, od 26 do 28 czerwca kibicowała uczestnikom zawodów w skokach – CSN*** Gałkowo Masters, które odbyły się w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. Karolina Ferenstein-Kraśko, jak co roku dopracowała każdy szczegół.

Gałkowo Masters 2015 to łącznie 15 konkursów. Na mazurskim parkurze rywalizowały młode konie walczące o prawo udziału w MPMK, dzieci na kucach oraz doświadczeni zawodnicy, którzy startowali w trzech rundach: Srebrnej, Złotej i Platynowej. W programie znalazły się również tzw. konkursy Business.
Dużym zainteresowaniem publiczności cieszył się Mistrzowski Test Powożenia o puchar jednego z organizatorów, w którym Karolina Ferenstein-Kraśko w duecie ze Stanisławem Gosiewskim, Współwłaścicielem OVER Group zajęli miejsce na podium.

Poza rywalizacją sportową organizatorzy zadbali o bogaty program dodatkowy, wszyscy odwiedzający zawody mogli podziwiać pokazy m.in. Hiszpańską Szkołę Jazdy, Blanka’s Miniature Horse Show, miniaturowe konie rasy Falabella oraz konny pokaz La Mania.

„Dziękujemy organizatorom za zaproszenie firmy OVER Group do Gałkowa. Gałkowo Masters to zawody jeździeckie, które zawsze dostarczają wielu emocji, ze względu na wysoki poziom zawodników. Podczas wydarzenia, z myślą o wszystkich miłośnikach koni prezentowaliśmy ofertę marki OVER Horse, a dla Pań, biorących udział w konkursie kapeluszy przygotowaliśmy ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych OVER Cosmetics.” mówi Stanisław Gosiewski, Współwłaściciel OVER Group.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie produktami marek OVER Group.

Wszyscy miłośnicy jazdy konnej oraz OVER Group w jednym miejscu – Gałkowo Masters 2015
Scroll to top