O nas

Z pasji do koni.

Marka Over Horse powstała w 2013 roku, w oparciu o 12 lat doświadczenia firmy OVER Group w zakresie produkcji preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt.

Oferta OVER Horse obejmuje profesjonalne suplementy oraz preparaty przeznaczone do pielęgnacji i ochrony koni. Produkty wyróżnia skuteczność, wysoka jakość oraz całkowicie naturalny skład, dzięki czemu cieszą się one wyjątkową popularnością i świetną renomą w Polsce i na świecie.

Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii z wykorzystaniem kwasów organicznych, mikroorganizmów, autorskich kompleksów Rubinowa Tarcza® i Złota Tarcza® oraz nanotechnologii. Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa koni wszystkie preparaty opracowujemy na bazie indywidualnych receptur. Dbamy o to, aby każdy produkt był wytwarzany zgodnie z wytycznymi standardu, który gwarantuje higienę produkcji oraz skuteczność i bezpieczeństwo działania preparatów.

Co ważne, zespół Over Horse to przede wszystkim ludzie związani na co dzień z jeździectwem – również prywatnie. Ponieważ konie są naszą pasją – sami doskonale wiemy czego potrzebują, a naszą pracę wykonujemy ze szczerym zaangażowaniem, przyjemnością i skutecznością.

Naturalne Składniki

W trosce o komfort i zdrowie Twojego konia dbamy o jak najlepszy i naturalny skład naszych produktów. Wszystkie preparaty do pielęgnacji konia są w 100% naturalne i nie zawierają sztucznych dodatków, które mogą mu zaszkodzić lub alergizować.

Innowacyjne Technologie

Zastosowanie innowacyjnej technologii oraz nowoczesnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji konia pozwala zadbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd. Z naszymi produktami czyszczenie konia będzie przyjemnym rytuałem dla Ciebie i Twojego zwierzęcia.

Bezpieczne Receptury

Odpowiednie pielęgnacja i suplementacja koni wymaga użycia specjalistycznych preparatów, które zapewnią mu zdrowy oraz piękny wygląd. Aby Twój koń czuł się szczęśliwy, wybierz produkty o naturalnym składzie i bezpiecznej recepturze, które dostarczą mu wszystko, czego potrzebuje.