Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody 2018

Za nami jedna z najważniejszych imprez jeździeckich w naszym kraju. Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody, już na dobre zagościły w Jakubowicach. W Klubie Sportowym Osadkowskich kolejny rok z rzędu mierzyli się ze sobą najlepsi zawodnicy z całej Polski. Już od 2 sierpnia, fani skoków mogli podziwiać zmagania czołówki polskich zawodników oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych dla całych rodzin.

OVER Horse od wielu lat wpisane jest w krajobraz zawodów, dlatego i tym razem nie mogło nas zabraknąć podczas turnieju. Uczestnicy imprezy odwiedzający nasze stoisko mogli skorzystać ze specjalnych promocji, a zawodnicy zapoznać się z nowościami w ofercie. Dużym zainteresowaniem cieszył się Energy Gel Horse – mieszanka paszowa uzupełniająca dla koni, regulująca poziom elektrolitów oraz mikroelementów utraconych w czasie wzmożonego wysiłku.

Cieszymy się, że już kolejny raz w tym roku odwiedziliśmy Jakubowice. Tegoroczne zawody przyniosły wiele emocji, których letnie upały na pewno nie ostudziły. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie wraz z naszym stoiskiem wrócimy do Klubu Sportowego Osadkowskich. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym.

Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody 2018
Scroll to top