OVER Horse na Bajardo 2016

Marka OVER Horse w dniach 2-4.09 pojawiła się na Mistrzostwach Polski w Ujeżdżaniu Bajardo 2016, rozgrywanych na terenie ośrodka SKJ Bajardo w Augustówku. Na zawody, które poza Mistrzostwami Polski były również Międzynarodowymi Zawodami w Ujeżdżaniu przyjechała czołówka zawodników z Polski oraz Europy.

W ramach mistrzostw Polski w Ujeżdżaniu zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych podczas dwóch półfinałów rozegranych w piątek i sobotę, a także w niedzielę kończącą wydarzenie, podczas której odbywały się przejazdy w programie dowolnym do muzyki. Rywalizujący poza Mistrzostwem Polski walczyli również o prawo do startu w finale Pucharu Świata!

Poza okazją do zobaczenia najlepszych jeźdźców z Polski i Europy wszyscy odwiedzający te zawody mogli uczestniczyć także w towarzyszącym wydarzeniu pikniku rodzinnym. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji takich jak koncerty, strefy zabaw i liczne punkty gastronomiczne. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się również z produktami marki OVER Horse na stoisku, na którym nasi przedstawiciele odpowiadali na pytania ich dotyczące.

Zdobywczynią złotego medalu w kategorii Seniorów została Aleksandra Szulc dosiadająca konia Rumba Hit, której gratulujemy sukcesu! Zwycięzcy poszczególnych kategorii poza głównymi nagrodami otrzymali także kosze upominkowe OVER Horse.