OVER Horse na Bajardo 2016

Marka OVER Horse w dniach 2-4.09 pojawiła się na Mistrzostwach Polski w Ujeżdżaniu Bajardo 2016, rozgrywanych na terenie ośrodka SKJ Bajardo w Augustówku. Na zawody, które poza Mistrzostwami Polski były również Międzynarodowymi Zawodami w Ujeżdżaniu przyjechała czołówka zawodników z Polski oraz Europy.

W ramach mistrzostw Polski w Ujeżdżaniu zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych podczas dwóch półfinałów rozegranych w piątek i sobotę, a także w niedzielę kończącą wydarzenie, podczas której odbywały się przejazdy w programie dowolnym do muzyki. Rywalizujący poza Mistrzostwem Polski walczyli również o prawo do startu w finale Pucharu Świata!

Poza okazją do zobaczenia najlepszych jeźdźców z Polski i Europy wszyscy odwiedzający te zawody mogli uczestniczyć także w towarzyszącym wydarzeniu pikniku rodzinnym. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji takich jak koncerty, strefy zabaw i liczne punkty gastronomiczne. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się również z produktami marki OVER Horse na stoisku, na którym nasi przedstawiciele odpowiadali na pytania ich dotyczące.

Zdobywczynią złotego medalu w kategorii Seniorów została Aleksandra Szulc dosiadająca konia Rumba Hit, której gratulujemy sukcesu! Zwycięzcy poszczególnych kategorii poza głównymi nagrodami otrzymali także kosze upominkowe OVER Horse.

OVER Horse na Bajardo 2016
Scroll to top